Benefičný koncert pre Burundi

Ján Žatko

V sobotu 21. septembra 2019 sa na nádvorí F-Centra na Istrijskej 4 uskutoční Benefičný koncert na podporu chudobných detí v Burundi. Usporiadanie koncertu iniciovala už po niekoľkýkrát Anka Pamhile. Slovenka, ktorá má veľmi blízky vzťah k Burundi, keďže jej zosnulý manžel pochádzal práve odtiaľ. Slovenka, ktorá veľmi dobre pozná pomery v Burundi. Slovenka, ktorá chce pomôcť chudobným deťom v Burundi. Príďte si vychutnať príjemné popoludnie s dobrou hudbou a chutným občerstvením. Príďte podporiť chudobné deti v Burundi.

pozýva: Ján Žatko

Program začína o 14.00 svätou omšou. O 15.00 vystúpi detský folklórny súbor Kobylka a hneď po ňom Grbarčieta. O 16.00 nás čaká duchovné zamyslenie a záver koncertu bude patriť gospelovej skupine Peter Milenky & band.

Benefičný koncert pre Burundi sa konal v Devínskej Novej Vsi aj minulý rok. Na pripomenutie minuloročnej atmosféry vám prinášam z neho niekoľko fotografií a videí.

koncert
Na koncerte vystúpili aj Grbarčieta.
koncert
O tom, že na koncerte vládla výborná atmosféra, svedčí aj táto fotografia.

Na videozázname rozpráva jeden zo synov Anky Pamphile o svojom otcovi a o tom, ako sa zoznámil s jeho mamou. Ospravedlňujem sa za kvalitu videa, natáčal som ho z ruky mobilom.

Na koncerte vystúpila aj časť skupiny Kapucíni.

koncert
Anka Pamphile so svojimi synmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *