Galaktikos Winter floorball Classic

Ján Žatko

V sobotu 9. novembra bude v telocvični na Základnej škole Pavla Horova mimoriadne živo. Športová škola Galaktikos tam usporiada už 5. ročník turnaja Galaktikos Winter floorball Classic. Turnaj začína o 9.00 a hrať sa bude súčasne na dvoch ihriskách. Na turnaji sa zúčastní rekordný počet 117 detí zo šiestich základných škôl. Príďte povzbudiť našu športuchtivú mládež!

pozýva: Ján Žatko

Program Galaktikos Winter floorball Classic

galaktikos Winter floorball Classic

Športová škola Galaktikos

galaktikos Winter floorball ClassicZakladateľ športovej školy Galaktikos Marián Polák začínal s florbalovým krúžkom na jednej základnej škole v Dúbravke v roku 2012. Postupne ako záujem detí o florbal rástol, vznikali ďalšie a ďalšie tréningové centrá. Dnes je ich už osem vrátane ZŠ Pavla Horova. O deti narodené v rokoch 2004 až 2013 sa v nich stará už spolu sedem trénerov. Bližšie podrobnosti a kontakt nájdete na webe galaktikos.sk.

 Galaktikos Winter floorball Classic

Rôzne úrovne podľa náročnosti

  • Galaktikos basic – tento stupeň je určený florbalovým začiatočníkom, ktorí sa chcú naučiť základné florbalové zručnosti alebo hráčom, ktorí si chcú udržať rozvinutejšiu hráčsku úroveň. Oprávňuje dieťa k 1 tréningu týždenne + účasti na florbalových turnajoch poriadaných klubom.
  • Galaktikos advanced – tento stupeň je určený florbalovo zručnejším hráčom, ktorí sa chcú zdokonaliť vo florbalových zručnostiach. Oprávňuje dieťa k 2 tréningom týždenne + účasti na florbalových turnajoch poriadaných klubom.
  • Galaktikos profi – tento stupeň je určený florbalovo pokročilejším hráčom, ktorí sa chcú zdokonaliť vo florbalových zručnostiach a zároveň sú klubom pozvaní konfrontovať svoju šikovnosť vo florbalovej lige SZFB. Oprávňuje dieťa k 3 tréningom týždenne + účasti na florbalových turnajoch poriadaných klubom + účasti na ligových turnajoch.

Videopozvánka na Galaktikos Winter floorball Classic

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *