Cyklomost slobody je uzatvorený

Ján Žatko

Pre núdzový stav Rakúsko prijíma opatrenia na spoločných hraničných priechodoch v súvislosti s prijatými opatreniami na zabránenie, predchádzanie vzniku a šírenie ochorenia COVID 19. Spolkové ministerstvo vnútra Rakúska pozastavuje prevádzku na hraničnom priechode Angern an der March – Záhorská Ves – cestný/kompa a na Cyklomoste slobody, ktorý spája rakúsky a slovenský breh a vytvára tak prepojenie už existujúcich cyklotrás. Cyklomost slobody je uzatvorený od dnešnej polnoci ( z 13.01. – 14.01.2021).

píše: Ján Žatko

Pred pár dňami som si na sociálnej sieti vyslúži zopár zaúch. Dovolil som si na otázku, či je otvorený Cyklomost slobody, poznamenať, že sme práve uprostred zákazu vychádzania vyhláseného vládou SR. Jednou z výnimiek zo zákazu vychádzania je aj pobyt v prírode v rámci okresu. Ale nie pobyt v prírode v cudzej krajine.

Myslel som to dobre, napriek tomu som to v rámci diskusie kvalitne nakúpil. Od zajtra sa situácia podstatne zjednoduší. Bez ohľadu na to, či Matoviča milujete alebo nenávidíte, do Schloss Hoffu sa cez Cyklomost slobody nedostanete. Cyklomost slobody je uzatvorený od dnešnej polnoci. Informovala o tom Polícia SR na svojej facebookovej stránke.

Cyklomost slobody je uzatvorený

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *