Článok mesiaca november na blogu Týždeň v Devínskej

november
Ján Žatko

Máme za sebou komunálne voľby. Prejavilo sa to aj na blogu Týždeň v Devínskej. V novembri bolo na blogu zverejnených celkom 53 článkov, čo je absolútny doterajší mesačný rekord. V priemere takmer 2 články za deň. November bol rekordný aj čo sa týka čítanosti. Celkovo si počas novembra otvorilo tento blog 6 926 reálnych užívateľov. Počet zobrazení stránky za tento mesiac dosiahol 22 232. Denne si blog priemerne pozrelo 551 čitateľov. Všetko rekordné čísla, ktoré sa v najbližšom období asi nepodarí zopakovať. A aké boli najčítanejšie články v novembri? Asi pre vás nebude žiadnym prekvapením skutočnosť, že sa týkali komunálnych volieb. S jedinou výnimkou. Tou je „prekvapujúca“ informácia o tom, že bývalý starosta Milan Jambor sa na súde priznal ku korupcii.

píše: Ján Žatko
poslanec miestneho zastupiteľstva DNV 

Zúfalé zistenie: Takmer štvrtina ľudí v 14. volebnom okrsku v DNV nevedela vyplniť hlasovací lístok

novemberTretím najčítanejším článkom blogu Týždeň v Devínskej za mesiac november bolo zamyslenie podpredsedníčky miestnej volebnej komisie Márie Žatkovej nad zvláštnym výsledkom volieb vo volebnom okrsku č. 14. Patria do neho voliči z Eisnerovej 38, 40, 42, 44, Pavla Horova 1, 5, 7 a Štefana Králika nepárne čísla. Takmer jedna štvrtina hlasovacích lístkov na poslancov miestneho zastupiteľstva v tomto volebnom okrsku bola neplatných. Doteraz ste si tento článok otvorili celkom 582-krát.

Výsledky komunálnych volieb v DNV

novemberOficiálne výsledky komunálnych volieb v Devínskej Novej Vsi, ktoré sa konali 10. novembra 2018. Doteraz ste si tento článok otvorili celkom 607-krát.

 

 

Milan Jambor sa priznal k úplatkárstvu

novemberMilan Jambor v utorok 27. 11. 2018 večer slávnostne odovzdal starostovské insígnie novému starostovi Dáriusovi Krajčírovi a s úsmevom si z jeho úst vypočul poďakovanie za vykonanú prácu. Málokto z prítomných vtedy tušil, že už nasledujúci deň dopoludnia sa na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku prizná k tomu, že je vinný z trestného činu nepriamej korupcie. Najčítanejší článok mesiaca november ste si doteraz otvorili 819-krát.

Stane sa z Devínskej nový Pentagon?

novemberTretím najčítanejším článkom na blogu Týždeň v Devínskej vôbec je článok o mojom stretnutí so šesťstou fanúšičkou FB stránky Týždeň v Devínskej. V článku som písal o jej obavách o bezpečnosť v Devínskej Novej Vsi. Zároveň som v článku citoval vyjadrenia obyvateľov Devínskej Novej Vsi z článku v Bratislavskom kuriérovi na tému bezpečnosti a drog v Devínskej Novej Vsi. Tento článok ste si doteraz otvorili 1 782-krát.

Otáznik za otáznikom nad stavbou pred Lidlom

novemberDruhým najčítanejším článkom vôbec na blogu Týždeň v Devínskej zostáva článok Otáznik za otáznikom nad stavbou pred Lidlom, v ktorom sa zaoberám zvláštnou stavbou pred obchodom Lidl na vstupe do Devínskej Novej Vsi. V tomto článku z februára 2018 som sa sústredil na nezodpovedané otázky, ktoré sprevádzajú túto stavbu. Článok bol doteraz otvorený celkom 1 794-krát.

Bezočivosť protekčného občana

novemberNajčítanejší článok od začiatku vydávania blogu Týždeň v Devínskej je stále úplne suverénne článok  Bezočivosť protekčného občana vydaný 25. mája 2018. V článku reagujem na nepravdivý článok vtedajšieho poslanca miestneho zastupiteľstva Denisa Ružoviča uverejnený v Devexe a bol celkovo otvorený doteraz 2 633-krát.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *