Týždeň v Devínskej má viac ako 3 tisíc čitateľov

čitateľov
Ján Žatko

Počet čitateľov blogu Týždeň v Devínskej presiahol v apríli 3 tisícky. Celkovo si počas mesiaca apríl otvorilo blog Týždeň v Devínskej 3 322 reálnych užívateľov. Počet zobrazení stránky za tento mesiac dosiahol 7 988.

píše: Ján Žatko

Počet čitateľov aj prispievateľov na blog rastie

Vzhľadom k tomu, že blog uzrel svetlo sveta iba 1. januára tohto roku a je zameraný na úzku skupinu ľudí žijúcich v Devínskej Novej Vsi, považujem to za veľmi povzbudzujúce čísla. Ak odrátam od počtu reálnych užívateľov odhadom 10 %, ktorí by mohli žiť mimo Devínskej Novej Vsi, tak mi z toho vychádza, že až 17 % obyvateľov Devínskej Novej Vsi si v apríli aspoň raz otvorilo blog Týždeň v Devínskej. Teší ma, že založenie tohto blogu malo zmysel, keďže ľudia ho čítajú. Teší ma,  že články na blogu nepíšem pre seba, ale pre stále sa rozširujúci okruh čitateľov. Teší ma, že sa rozširuje aj okruh prispievateľov na blog, ktorí prinášajú pre Vás všetkých veľmi zaujímavé témy. Budem rád, keď sa okruh prispievateľov bude naďalej rozširovať. Možno práve o Vás. Napíšte do blogu aj Vy článok o živote v Devínskej Novej Vsi. Možno práve ten Váš zaujme čitateľov blogu najviac.

čitateľov

Článok mesiaca apríl

V apríli venovali čitatelia blogu Týždeň v Devínskej najviac pozornosti výstavbe parkoviska medzi cintorínom a domom sociálnych služieb Senecio.  Všetky tri najčítanejšie články v mesiaci apríli boli o tejto téme. Prím mal článok Ďalšia záhadná stavba v Devínskej Novej Vsi s počtom otvorení 1  133, nasledovaný článkom Ľudia, veď starosta sa vám smeje do tváre, ktorý zaznamenal 754 otvorení. Tretím najčítanejším bol v apríli článok  Naozaj vedenie mestskej časti porušuje stavebný zákon? s 555 otvoreniami.

čitateľov

Výzva na spoluprácu

Ďakujem Vám všetkým čitateľom blogu za Váš záujem o obsah, ktorý Vám blog prináša. Ďakujem Vám všetkým prispievateľom za veľmi zaujímavé články, ktorými obohacujete obsah blogu. A ešte raz vyzývam všetkých, ktorým nie je ľahostajný život okolo nás. Píšte. Píšte o tom čo Vás trápi ale aj teší v Devínskej Novej Vsi. Pravidlá prispievania sú veľmi jednoduché, nájdete ich tu. Možno práve Váš článok pomôže zlepšiť život v Devínskej Novej Vsi.

čitateľov

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *