Devínskonovoveskí dorastenci postúpili do II. ligy

Devínskonovoveskí dorastenci postupujú do II. ligy
Lolo Moravec

píše: Lolo Moravec

Devínskonovoveskí športovci robia dobré meno svojej mestskej časti vo viacerých športových odvetviach. Výrazný úspech dosiahli v minulom roku mladí futbalisti. Devínskonovoveskí dorastenci postúpili do II. ligy.

Dlhoročná skvelá práca futbalového klubu Lokomotíva Volkswagen Devínska Nová Ves s mládežou sa v roku 2017 dočkala odmeny v podobe víťazstva staršieho dorastu v III. lige Bratislavského futbalového zväzu sezóny 2016 /2017. Stalo sa tak už tri kolá pred koncom súťaže, kedy devínskonovoveskí dorastenci deklasovali svojich rovesníkov zo Šenkvíc 7 : 0 a vybojovali si tak historický postup do II. ligy.

Postup potvrdili svojimi výkonmi , veď zaznamenali 22 víťazstiev, dvakrát remizovali a dvakrát prehrali. Za všetko hovorí aj astronomické skóre gólov v pomere 107 : 18. S počtom 56 bodov obsadili prvé miesto pred druhým Sencom ( 51 bodov) a treťou Račou ( 44 bodov). Poďakovanie za tento skvelý úspech patrí hráčom , všetkým zainteresovaným, trénerom, vedúcim, výboru a rodičom, ktorí vytvárali podmienky k tomuto mimoriadnemu úspechu.

Jedinečné chvíle postupu si môžete oživiť prostredníctvom reportáží , ktoré sú zverejnené na účte lolomoravec YouTube. Sledujte FCL Volkswagen Devínska Nová Ves : ŠK Šenkvice 7 : 0.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *